O domě a jeho okolí

Něco málo o domě KUFR, Marianském náměstí a Staré Boleslavi…

 

Bytový dům KUFR najdete ve Staré Boleslavi, na Mariánském náměstí, hned vedle původní východní brány do města směrem od Brandýsa.  Dům se nachází hned za branou vpravo, je to rohový dům do ulice Šarochova. Vchod do většiny bytů je brankou z ulice Šarochova, pouze byt č. 3 a nebytový prostor je přístupný přímo z Mariánského náměstí. Byt č. 6 má většinu oken na náměstí, ostatní byty na dvorek domu, kde jsou osázené záhony a nově zasazený platan. Byty č. 1, 2, 3 mají vlastní terasu, byt č. 5 vlastní pavlač. Obyvatelé všech bytů mají přístup na velkou sdílenou střešní  terasu.
Bydlení v KUFRu je znamená žít v centru na krásném historickém místě.

V blízkém okolí domu je spousta služeb a obchodů, které byste mohli potřebovat. Přímo na náměstí je pekárna, několik restaurací, kavárna, rozmanité obchody, jako květinářství, drogerie, prodejny potravin, lékárna.

Nedaleko je pošta, škola,  městský úřad, různé další úřady. Přímo na náměstí bývají různé akce města, Národní svatováclavská pouť, koncerty.

V zimě je vystřídají adventní trhy.

Parkování je možné v okolí domu na ulici, nebývá problém v blízkém okolí zaparkovat. Na ulici Šarochova před vchodem do domu je několik parkovacích míst, která bývají volná. 

Přímo na náměstí, kousek od domu,  je autobusová zastávka „U brány“ městské hromadné dopravy, která je součástí Pražské integrované dopravy.  

V Praze, na metru Černý most můžete být autobusem PID za cca 25 min., V Letňanech za 30 min. Autobusů jezdí spousta a jezdí do pozdních nočních hodin.

Linky 367, 375, 477, 478, 657, 666, 667, 669, 670, 953.