Byt č.6

Tento byt je atypický, ateliérový byt se spoustou zachovaných, repasovaných původních detailů. Byt je koncipován jako jeden prostor členěný do různých užitných zón. Je vzdušný a zajímavý. Jako jedinný má výhled přímo na náměstí.

Dispozice: vstupní chodba přechází do jídelny s plně vybavenou kuchyňskou linkou, navazuje prostor pracovny u okna a průchod do vzdušného obývacího pokoje s výhledem na náměstí. Celé přízemí bytu má původní repasované parketové podlahy a původní repasovaná špaletová okna s mosaznými kličkami. Z prostoru jídelny vede schodiště do patra, kde je umístěna ložnice s manželskou postelí. V patře je zachována původní stěna přilehlé brány i s datací oprav brány. V patře je i úložný prostor.  Koupelna se nachází ve spodním patře mezonetového bytu a je vybavena umyvadlem se šuplíky, velkým zrcadlem s LED osvětlením, sprchovým koutem a toaletou. 

Částečně vybavený – zcela nová, plně vybavená kuchyňská linka, vestavná lednice, trouba, mikrovlnná trouba, indukce, nový koupelnový nábytek, nová postel včetně matrací. Internet zaveden – možnost aktivace služby v bytě. 

dispozice 1+1 (atypický)
orientace bytu mezonet
patro 1. patro
podlahová plocha 78 m2
užitná plocha 78 m2
balkon ne
kapacita bytu 2 osoby
stav obsazený

Informace k pronájmu:

  • vratná jistina ve výši 2 nájmů
  • odvoz odpadu – dle trvalého bydliště – přefakturace skutečných nákladů
  • parkování na ulici před domem nebo v nejbližším okolí
  • elektroměr převeden přímo na podnájemníka
  • vodné placeno dle skutečné spotřeby – každý byt má vlastní vodoměr, záloha na vodné a stočné 300 Kč/obyvatele a měsíc
  • internet – smlouva přímo s dodavatelem, zatím anténa – do každého bytu je doveden optický kabel, čekáme na položení optického kabelu v ulici a napojení

Dáme na doporučení!

Pečlivě vybíráme obyvatele domu tak, aby se všem dobře bydlelo.

KUFR